O MARCE

Marka ANNA WATRAS powstała w 2020r. Inspiracją do jej założenia była chęć przełożenia szeroko pojętej wrażliwości na piękno – na kolekcję ubrań dla kobiet. To, co wyróżnia naszą kolekcję to prostota kroju, a przez to jej ponadczasowość – dopełniona jednolitą i współgrającą gamą barw.

Kolekcja zwrócona jest do kobiet, które lubią klasyczną elegancję w wygodnym wydaniu, są świadome swojego stylu, chcą bawić się modą
i wyglądać niezwykle kobieco na co dzień.

Jest to kolekcja ponadczasowa, której założeniem jest stworzenie kobiecej szafy kapsułowej. Chcemy byś mogła dowolnie łączyć elementy naszej kolekcji z innymi ubraniami, które masz już w swojej garderobie. Dajemy Ci bazę, a o reszcie możesz decydować sama, zmieniając charakter naszych ubrań poprzez dodatki, tak – by jak najbardziej pasowały do Ciebie i Twojego stylu. Nasze ubrania pomogą Ci podkreślić Twoje naturalne piękno! Chcemy byś czuła się w nich wyjątkowo, kobieco oraz wygodnie.

Kolekcja ANNA WATRAS jest w pełni projektowana i odszywana w Polsce. Współpracujemy z lokalną szwalnią oraz polskimi producentami dzianin.

Ubrania powstają z dzianiny prążkowanej o wysokiej zawartości bawełny (ponad 95%) przez co są bardzo przyjemne dla ciała, pozwalając swobodnie oddychać naszej skórze. Wybieramy dzianiny najlepszej jakości (np. opatrzone certyfikatem OEKO TEX Standard 100), by móc oddać w Twoje ręce produkt, który zostanie z Tobą na dłużej.

Marka ANNA WATRAS podąża nurtem „Slow Fashion”, gdzie mniej znaczy więcej. Chcemy budować świadomość bycia odpowiedzialną konsumentką 
i uczestniczyć w tym procesie razem ze swoimi odbiorcami.

Dbając o nasze środowisko, staramy się, by na każdym etapie naszej produkcji sięgać po środki jak najmniej zagrażające jego dobru.

Nazwa marki pochodzi od imienia i nazwiska założycielki Ani Watras.

Zapraszam Was serdecznie! Rozgośćcie się u nas.

Ania

Zamknij Koszyk
Zamknij Ulubione
Porównaj produkty (0 Produkty)
Porównaj produkty
Porównaj produkty
Porównaj produkty
Porównaj produkty
Zamknij
Kategorie
Zostaw nam swój adres email, a powiadomimy Cię gdy tylko produkt będzie ponownie dostępny.