Tabela rozmiarów

Poniżej znajduje się ogólna Tabela Rozmiarów. Szczegółowe tabele wymiarów ubrań znajdują się w opisie każdego produktu w zakładce Tabela rozmiarów.

ROZMIAR XS S M L XL
Klatka piersiowa 82-86 86-90 90-94 94-98 98-102
Talia 70-74 74-78 78-82 82-86 86-90
Biodra 89-93 93-97 97-101 101-105 105-109

Zachęcamy, by poświęcić chwilę na zapoznanie się z tym, jak mierzymy nasze ubrania. Pomoże Ci to w dobraniu odpowiedniego rozmiaru.

Aby dokładnie ustalić rozmiar, należy zmierzyć się i porównać wymiary swojego ciała z wymiarami podanymi w naszej Tabeli Rozmiarów. W wyprostowanej pozycji precyzyjnie dokonaj pomiaru klatki piersiowej, talii oraz bioder.

Zwróć uwagę na to, że w opisie każdego produktu podajemy tabelę z wymiarami ubrań mierzonych na płasko (klatka piersiowa, talia, biodra, długość rękawów). Wymiary mogą się różnić +/- 2 cm.

Długości całkowite wszystkich górnych części garderoby (sukienek, bluzek, t-shirtów etc.) mierzone są od tylnego dekoltu. Wyjątek stanowią ubrania z głębokimi dekoltami na plecach, wtedy długość całkowita mierzona jest od dekoltu przedniego.
Długości całkowite dolnych części garderoby (legginsy, spódnice, szorty etc.) mierzone są razem z gumami.

Dobierając rozmiar weź pod uwagę, że dzianina prążkowana, z której odszywamy naszą kolekcję jest rozciągliwa. Wymiary ubrań powinny być ok. 10-15cm mniejsze niż obwód Twojego biustu, talii czy bioder (np. jeśli Twoja talia ma 74cm, a nasza bluzka mierzona na płasko ma 32cm w talii dla rozmiaru S – wówczas rozmiar S będzie na Ciebie pasować zakładając, że reszta wymiarów również się zgadza).

Nasza rozmiarówka jest standardowa, więc jeśli np. nosisz rozmiar S, nasz rozmiar S również będzie dla Ciebie odpowiedni. Jeśli Twoje wymiary znajdują się na pograniczu dwóch rozmiarów, sugerujemy wziąć rozmiar mniejszy.

Z pewnością masz w swojej szafie ubrania z rozciągliwej dzianiny. Możesz porównać ich wymiary z wymiarami naszych ubrań. Być może ten sposób okaże się pomocny w doborze właściwego rozmiaru.

W razie problemów, zachęcamy do kontaktu z nami!

 

Dołącz do listy oczekujących na ten produkt Podaj adres email a powiadomimy Cię gdy tylko produkt będzie ponownie dostępny.